Хорор во Кавадарци, 70 годишник се обидел да cилува мaлолетно девојче

t

ОВР Кавадарци поднесе кривична пријава против И.И.(70) од Кавадарци, поради постоење основи на сомнение дека на 25.01.2022 се обидел да изврши обљуба врз малолетничка од Кавадарци.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Болна работа: Маж од Делчево извршил обљуба…

На 19.08.2022 во 14.20 часот во Делчево…

Хоpop во Тафталиџе: Две лица се обиделе…

Скопјанка пријавила дека две лица се обиделе…

Хорор во Кавадарци, 70 годишник се обидел…

ОВР Кавадарци поднесе кривична пријава против И.И.(70)…

27 годишник од Кратово cилyвaл мaлолетно девојче

На 18.01.2022 во 18.00 часот 36-годишна жена…