Хоpор во Скопје, татко ја cилувал мaлолетната ќерка

t

На 15.02.2022 во 13.15 часот во СВР Скопје, 49-годишна жена од Скопје пријавила дека дознала од својата малолетна ќерка дека нејзиниот татко Љ.Г. (поранешен сопруг на 49- годишната жена) извршил обљуба над неа. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Болна работа: Маж од Делчево извршил обљуба…

На 19.08.2022 во 14.20 часот во Делчево…

Хоpop во Тафталиџе: Две лица се обиделе…

Скопјанка пријавила дека две лица се обиделе…

Хорор во Кавадарци, 70 годишник се обидел…

ОВР Кавадарци поднесе кривична пријава против И.И.(70)…

27 годишник од Кратово cилyвaл мaлолетно девојче

На 18.01.2022 во 18.00 часот 36-годишна жена…