Објавено на:

Штипјанец ја тепал, па ја прободел својата мајка, а потоа нападнал полицаец

t

На 31.03.2023 во 23,40 часот во Штип од полициски службеници од СВР Штип е лишен од слобода Е.А.(38) од Штип, затоа што околу 23.30 во семејниот дом во Штип, по претходна расправија, физички ја нападнал неговата мајка, при што употребил остар предмет, а потоа агресивно се однесувал и физички нападнал полициски службеник додека извршувал службени дејствија.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Штипјанец ја тепал, па ја прободел својата…

На 31.03.2023 во 23,40 часот во Штип…

Хаос во Франција: Претреси во пет големи…

Во просториите на големи француски и британски…

БОЛНА РАБОТА: Мајка ја принудувала малолетната ќерка…

Мајката која ја принудувала малолетната 14-годишна ќерка…

Тетовски дилери се противеле на апсење па…

Двајцата тетовци кои вчера биле приведени за…

(Видео) “Европска демократија” на дело во Париз:…

Стотици илјади луѓе демонстрираат ширум Франција барајќи…