Објавено на:

(18+ Видео) Тесниот фустан на Теа Таировиќ и се спушти на сред настап

t

Младата пејачка Теа Таировиќ повторо актуелна поради разголените гради кои ги покажа на настап.

На социјалната мрежа TikTok се појави видео од еден нејзин настап, каде Теа е облечена во тесен син фустан со едно рамо.

Додека пејачката го изведуваше својот хит „Hajde“, од фустанот и излезе едната града.

Таа тоа не го забележала, но кога погледнала надолу, се изненади и набрзина го повлече фустанот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(18+ Видео) Тесниот фустан на Теа Таировиќ…

Младата пејачка Теа Таировиќ повторо актуелна поради…