Објавено на:

25-годишна девојка нападната во Градскиот парк во Скопје

t

Скопската полиција започна потрага по засега непознатиот маж кој ноќеска околу два часот нападнал 25-годишна девојка во Градскиот парк во Скопје, по што ја допирал по телото.

Од МВР велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Четири часа чекале за да тргне…

Пожар кој ја зафати пругата меѓу Гострижани…

За една година цените на становите во…

Цените на становите во Скопје во вториот…

Паднати бандери и дрвја, поплавени куќи и…

Регионалниот ЦУК Тетово, известува дека вчера во…

(Видео) НОВ СКАНДАЛ: „Тирана, Скопје и Приштина„…

УЕФА покрена истрага против Албанската Фудбалска Федерација,…

Приведен крадец во Скопје за издржување двегодишна…

Денеска (22.06.2024) во 09.20 часот на ул.„Благоја…