Пановски директен: Укинете ги сертификатите па ќе…

Министерот за здравство Беким Сали деновиве е…

Д-р Пановски: Продолжениот распуст е оправдан, се…

Владата синоќа по препорака од Главниот координативен…

Д-р Пановски: Распустот да се продолжи за…

Микробиологот д-р Никола Пановски во гостувањето на…

Д-р Пановски: Сертификатите никогаш не требаше да…

Микробиологот д-р Никола Пановски вечерва гостува во…

Д-р Пановски со добри вести: Брзото ширење…

Брзото ширење на омикрон ќе доведе до…

Д-р Пановски: Брзото ширење на Омикрон ќе…

По детектирањето на првиот случај на сојот…