Куче паднало во шахта и ги изгризало…

Денеска паднато куче во шахта ги изгризало…

Траги-комедија: Скопјанец паднал во шахтa

С.К. од Скопје вчера паднал во отворена…

Трагедија: 68-годишник почина откако паднал во шахта…

МВР информира дека вчера околу10 часот во…