Tpaгедијa: Пронајден мpтов маж во двор во Гевгелија, телото прeдадено на обдykција

t

На 07.01.2022 во 23,15 часот во Полициската станица Гевгелија, од Итната медицинска помош било пријавено дека во Гевгелија во дворот од неговиот дом бил пронајден починат Т.И.(39). Од страна на лекар констатирана била смрт без траги на насилство. Извршен бил увид на местото на настанот од увидна екипа од Полициската станица Гевгелија, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е дадено на обдукција.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Трaгедија ја потрeсе Србија: Автомобил со…

Тешка сообраќајна несреќа се случила околу четири…

Бугарија ја заврши истрагата, откриена причината за…

Истражниот тим во Бугарија кој спроведе истрага…

Од стpec се yкочил и полицијата го…

Јавното обвинителство му побара притвор за 22-годишниот…

(Видео+фото) Спроведен во притвop возачот кој синоќа…

22 годишниот Јордан Ѓ. пред малку беше…

30 дена притвop за возачот кој ја…

Судија на претходна постапка вечерва донесе решение…