Објавено на:

Антониа Гиговска на уникатен начин го откри полот на бебето: Со сопругот Роберт ќе добијат..

t

Гиговска ги изненади своите фанови на почетокот од оваа година со објавата дека е запросена и дека ќе стане мајка. Таа минатата недела се венчаше со Роберт Спасенцовски, познат во јавноста како Џокер.

Младата пејачка Антониа Гиговска на својот Инстаграм профил го откри полот на бебето. Заедно со својот сопруг Роберт Спасенцовски чекаат син.

„Нашиот сладок капитен е на пат. Едвај чекаме да те запознаеме“, напиша идната мама Антониа.

Фото: Инстаграм – Антониа Гиговска

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Гаши: Геноцид како во Сребреница не смее…

Геноцид како во Сребреница не смее да…

(Видео) Илјадници опозициски демонстранти го обвинуваат Еди…

Албанската опозиција синоќа одржа масовен антивладин протест,…

Ослободени се сите обвинети за обидот за…

Сите обвинети во случајот „државен удар“ во…

„Влен“ со седум заменици-министри, Исмаили во одбрана,…

Министерот за здравство и дел од коалицијата…

(Видео) МВР: Лажна кампања на платформи за…

Секторот за Компјутерски криминал алармира за зачестена…