Апел за помош: Да ѝ помогнеме на Кики да замине на лекување во Америка!

t

Да помогнеме на Христина Митревска да собере средства за пат и да замине на лекување во Америка. Таа се бори со немо синдром и е единствената со ова заболување во земјава. Болеста и ги напаѓа органите и има неподносливи болки.

Ве замолуваме, сите наши граѓани, кои сте во можност, да помогнеме и да го сочуваме животот и здравјето на Кики.

Жиро сметка 200003281030036

Стопанска банка

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Бајден: САД се приближуваат кон крајот на…

Рускиот претседател Владимир Путин „заработува“ со тоа…

Бајден вети 200 милиони долари за Украина…

Американскиот лидер го повика Конгресот да донесе…

Фајненшл Тајмс: Земјите на ЕУ го разгледуваат…

Со оглед на тоа што Унгарија е…

Вчера на 112 во ЦУК регистрирани 1.690…

Изминатото деноноќие имало 1.690 повици кон Единствениот…

Вжештени телефоните во ЦУК: над 2 илјади…

Во Центарот за управување со кризи (ЦУК),…