Објавено на:

Болна работа: Синот на Бајден и рекол на вдовицата на неговиот брат да направи ХИВ тест!

t

Синот на американскиот претседател, наводно, инсистирал вдовицата на неговиот покоен брат веднаш да се тестира за ХИВ во 2018 година и веднаш да му го каже резултатот – според е-поштата објавена од Фокс њуз.

„ТРЕБА ДА СЕ ТЕСТИРАТЕ ЗА ХИВ ХАЛИ“, напиша тој. „Треба да ме известите за резултатот. ДЕНЕС. Денеска се тестирам. Бев болно исплашеn Хали и ти ми спушти телефон. Љубовта што ја даваш е толку вознемирувачка“.

„Те сакам, дури и кога си сурова“, рече Хантер Бајден, кој во еден момент живееше со Хали Бајден и нејзините две деца. „Тестирај се и кажете ми резултати денес“. Истиот месец, тој наводно ѝ рекол: „Се надевам дека имаш на кого да му се обратиш во креветот во куќата на брат ми и дека тој чин на љубов може да биде за него или за нив, а не за некој тајен. И немојте да се чувствувате како да сте ги изгубиле двајцата најдобри мажи за кои вие или некој можевте да сонувате“.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Документи+Видео) Ова се доказите за соработката помеѓу…

Maкедонската јавнос е во шок по деталите…

Добри вести од соседството, пронајдена e Сара!…

Пронајдена е Сара П.(17) од Борча која…

Koнечно искрен политичар: Не верувајте на сѐ…

Не верувајте во сѐ што ви кажуваме.…

Не за џабе ја нарекуваат Белата Палата:…

Истакнат член на партијата и близок човек…

(Видео) ПЕРО АНТИЌ „МУ ГО ЧУВА ГРБОТ“…

Поранешниот прославен македонски кошаркар и актуелен претседател…