Вечерва “Тешки муабети” со Стевчо Јакимовски

t

Не пропуштајте ја денешната епизода на Тешки муабети заедно со уредникот на Инфомакс, Александар Митовски, Милош Милошевски и лидерот на ГРОМ и градоначалник на Карпош, Стевчо Јакимовски.

Емисијата можете да ја следите во живо на Јутјуб, Фејсбук, Твитер и Телеграм каналите на Инфомакс со почеток во 21.30 часот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ХОРОР: Марија, мајката на убиеното дете Александар…

„Нефункционалните институции ми го убија детето. Мојот…

Митовски: Никогаш, никому американците не влепиле ваков…

Не дека многу ги почитувам или поздравувам…

Јакимовски: Имаме медиумска и трговска војна

Во вечерашната емисија на “Тешки муабети” каде…

(Видео) Митовски го „избрка“ Таче од сопствената…

Првите потврдени сознанија дека Русија подготвува инвазија…

Град Скопје ќе додели средства за сите…

Советот на Град Скопје на денешната седница…