(Видео) АВТОМОБИЛ ВОЗИ ВО СПРОТИВНА НАСОКА на автопатот Неготино-Градско!

t

На социјалните мрежи е објавено видео на кое се гледа дека втомобил вози во спротивен правец на автопатот Неготино-Градско.

Друг автомобил кој де движи во правилна наслока го снима, а за време на снимката се слуша „иде камион“.

Цела среќа е што не се случила некоја тешка сообраќајна несреќа.

Видеото можете да го погледнете во продолжение.

ЛИНК до видеото

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) За влакно избегната трагедија: Жена излетала…

За влакно избегната трагедија откако млада жена…

(Видео) АВТОМОБИЛ ВОЗИ ВО СПРОТИВНА НАСОКА на…

На социјалните мрежи е објавено видео на…

Сообраќајот се одвива непречено, снег со слаб…

Сообраќајот на државните патишта се одвива во…

Густа магла кај Бунец, Маврово видливоста намалена…

Сообраќајот на сите државни патишта се одвива…

Во прекин сообраќајот на патот Валандово –…

Поради превртена приколка од камион во прекин…