(Видео) Бајден повторно се загуби на сцената

t

Претседателот на САД, Џозеф Бајден, имаше малку потешкотии да се симне од сцената по неговиот говор на конференцијата на Глобалниот фонд за борба против ХИВ.

79-годишниот претседател претходно изјави дека повеќе не е целосно убеден во својата кандидатура на следните американски избори.

Видео:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Јандриоски до политичарите: Не пишувајте утешителни статуси…

Политичарите во Македонија побрзаа на Фејсбук да…

Ашковски разочаран: Заслужувме многу повеќе од двата…

Очекувано не можеше да се сокрие разочарувањето…

Борисов за иссвиркувањето на бугарската химна: Соседите…

Поранешниот премиер на Бугарија, Бојко Борисов го…

И покрај поразот Милевски смета дека сме…

Македонија вечерва го загуби последниот натпреват во…

(Видео) За малку ќе беа “пошљакани”: Тензијата…

Фудбалскиот натпревар меѓу Македонија и Бугарија кој вечерва се играше на…