(Видео) Возел со 130 среде Скопје, видеото го објавил на Тик Ток

t

Снимка на која се гледа како лице управува со „мерцедес“ и вози со 130 на час низ скопските улици, е објавено на социјалната мрежа ТикТок од профилот именуван „хhezairznd“.

Од него, може да се види како во скопската населба Кисела Вода, тој поминува на затворен семафор додека проаѓаат пешаци. Во друг исечок, се гледа како претекнува возила.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ЕВН од утре ќе ги сетира броилата,…

Од утре стартува евтината дневна тарифа на…

Украина обвинува дека Русија гранатирала станбени згради…

Едно лице загина, а неколку се затрупани…

Навредена и налутена: И шефицата на бугарската…

Бугарската вицепремиерка и министерка за надворешни работи…

СЕ ЗГОЛЕМУВА НЕВРАБОТЕНОСТА ВО ГЕРМАНИЈА; Две сојузни…

Невработеноста во Германија порасна на 5,9% во…

Фон дер Лајен: Британија е на пат…

Обединетото Кралство е на јасен пат кон…