Објавено на:

(Видео) Вработена во „Картие“ во Њу Јорк тврди дека жената на Зеленски, Елена купила накит за милион долари

t

Вработена во продавницата за луксузен накит „Картие“ во Њу Јорк тврди дека Елена Зеленска, жената на украинскиот претседател Володимир Зеленски купила накит од милион долари, викала по неа со расистички коментари против црните луѓе и ургирала да ја избркаат од работа, по што менаџментот ја избркал од работа утредента. Таа во видео ја раскажува целата своја приказна и ја покажува сметката што ја потрошила Елена Зеленска за луксузен накит.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Вработена во „Картие“ во Њу Јорк…

Вработена во продавницата за луксузен накит „Картие“…

Српската царина фати македонски државјанин во обид…

Српските царински службеници на граничниот премин Батровци…

(Фото) Запленети над пет килограми накит во…

Пет килограми златен накит вчера бил запленет…

Роднини на зaгинaтитe во автобуската нecреќа во…

Роднини на загинатите и преживеаните во автобуската…