Објавено на:

(Видео) Вучиќ излезе од фрижидер и во емисија

t

Претседателот на Србија кој е кандидат и на овие избори, Александар Вучиќ продолжува со својата „ултра-креативна“ изборна кампања.

Откако објави спот во кој излегува од фрижидерот на едно српско семејство, вечерва од фрижидер излезе и во една емисија на телевизија Пинк.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Ѓукановиќ: Време е за нови избори, за…

Претседателот на Црна Гора и лидер на…

Ковачевски вели: Борбата со корупцијата мора да…

Претседателот на Владата на Македонија Димитар Ковачевски…

(Видео) Полицијата во Дагестан испука предупредувачки истрели…

Полицијата во руската република Дагестан денеска испука…

Директорот на Фајзер се зарази со коронавирус…

Извршниот директор на Фајзер, Алберт Бурла (60)…

ФФМ повика на поддршка и апелира на…

„Ги повикуваме сите љубители на фудбалот и…