Објавено на:

(Видео) Експлодираше брод во Истанбул има и повредени!

t

Најмалку пет работници се повредени во експлозија на брод во бродоградилиштето Тузла во Истанбул.

Се сомнева дека дошло до експлозија на гас. На терен се голем број пожарникари и медицински екипи.

Според неофицијални информации, по еден од работниците кој бил на бродот се уште се трага.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Документи+Видео) Ова се доказите за соработката помеѓу…

Maкедонската јавнос е во шок по деталите…

Добри вести од соседството, пронајдена e Сара!…

Пронајдена е Сара П.(17) од Борча која…

Koнечно искрен политичар: Не верувајте на сѐ…

Не верувајте во сѐ што ви кажуваме.…

Не за џабе ја нарекуваат Белата Палата:…

Истакнат член на партијата и близок човек…

(Видео) ПЕРО АНТИЌ „МУ ГО ЧУВА ГРБОТ“…

Поранешниот прославен македонски кошаркар и актуелен претседател…