(Видео) Како Мицкоски тврдеше дека двојазичните униформи се ДЕФОКУС

t

Трета Опција преку Фејсбук се потсети на тоа што говореше лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Мицкоски за двојазичните униформи на полицијата.

Како Мицкоски тврдеше дека двојазичните униформи се ДЕФОКУС и дека ќе остави на Левица да ги спори пред Уставен суд.

Епа Хидро Мицко, од вчера ДЕФОКУСОТ Е РЕАЛНОСТ..

https://www.facebook.com/CheVeApsime/videos/676370000907582

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Пашинјан: Нема да поднесам оставка

Во никој случај нема да поднесам оставка,…

Западни медиуми: Украина наиде на одбрана каква…

Во текот на контраофанзивата Украина се соочи…

ПОЧНУВА СЕЗОНАТА НА ЗАТНАТИ НОСОВИ; Галеника со…

Непријатното чувство од затнат нос влијае на…

Пендаровски: Најитната задача на Советот за безбедност…

Најитната задача на Советот за безбедност е…

(Видео) Голема полициска акција на Скопска Црна…

Во голема полициска акција на Скопска Црна…