(Видео) Нападнат малолетник од повеќе лица Албанци – МВР итно да реагира!

t

На социјалните мрежи се појави вознемирувачко видео каде се гледа како повеќа лица удираат патник во градски автобус.

Од описот на видеото се вели дека настанот се случил во преполн автобус на 57-ца во скопската населба Радишани.
Причните кои довеле до ваков настан не се познати.

МВР итно да реагира!

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Нападнат малолетник од повеќе лица Албанци…

На социјалните мрежи се појави вознемирувачко видео…

Жена е повредена во сообраќајката кај „Ист…

Жена е повредена во сообраќајката што се…

Пендаровски смирува: Ќе се донесат измени на…

Претседателот на државата Стево Пендаровски во изјава…

Ова се измените – еве до кога…

Со 89 гласа ЗА, пратениците ја изгласаа…

Шефицата на ММФ очекува пониски каматни стапки…

Меѓународниот монетарен фонд (ММФ – IMF) сега…