(Видео) Неверојатно: Новинарка пpeгазена од автомобил додека известуваше во живо, стана и продолжи да известува

t

Новинарката во САД ја удри од автомобил додека беше на програма во живо, но веднаш стана и продолжи да известува.

Инцидентот се случил со новинар на WSAZ во Западна Вирџинија. Таа го уверуваше својот колега водител дека се е во ред со неа, иако целиот живот и летнал пред очи.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Бразилски експерт: Мултиполарен свет ќе има откако…

Ќе може да се изгради мултиполарен свет…

Бајден: Барам од нацијата да се моли…

Американскиот претседател Џозеф Бајден ѝ се обрати…

Рејтингот на Бајден повторно падна

Рејтингот на Бајден повторно падна, сега на…

Бројот расте: Во ужасот во Тексас загинаа…

Најмалку 19 деца загинаа при пукање во…

(Видео) Поранешен јапонски премиер: Америка покажа дека…

Поранешниот јапонски премиер Шинзо Абе денеска изјави…