(Видео) Неверојатно: Новинарка пpeгазена од автомобил додека известуваше во живо, стана и продолжи да известува

t

Новинарката во САД ја удри од автомобил додека беше на програма во живо, но веднаш стана и продолжи да известува.

Инцидентот се случил со новинар на WSAZ во Западна Вирџинија. Таа го уверуваше својот колега водител дека се е во ред со неа, иако целиот живот и летнал пред очи.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Кинескиот премиер: Америка и Кина треба да…

Кинескиот премиер Ли Џианг за време на…

Киев бара поддршка од Трамп: Тој треба…

Првиот човек на кабинетот на украинскиот претседател…

Помошта за Украина ќе причека: Американскиот Конгрес…

Гласањето во американскиот Конгрес за помош за…

(Видео) Трамп: Лично ќе го предупредев Путин…

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп изјави дека…

Ултиматум на Бајден до Нетанјаху: Сменете ја…

Американскиот претседател Џо Бајден во текот на…