(Видео) Нecpеќа на Илинденска: Џип се качи на зелениот појас на Булеварот

t

Сообраќајна несреќа се случи вечерва на булеварот „Илинден“. Џип од непознати причини влетал во зелениот појас на булеварот при што откорнал и едно дрво.

Засега нема информации дали има повредени во несреќата.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Спасовски: Доверената организација на Самитот на ОБСЕ…

Степенот на безбедност во Скопје, за денешниот…

Малолетници со нож ограбиле врсници во Чаир!

СВР Скопје поднесе кривична пријава против двајца…

НЕ НАСЕДНУВАЈТЕ НА ЛАГИ: Не е точно…

Не е точно дека исчезнатото 14-годишно девојче…

Скопјанец нападнат со нож кај Бит Пазар!

На 27.11.2023 во 07:35 часот во СВР…

(Видео) Здружението „Лесја Украинка“ изразува протест за…

Здружение на Украинци во Република Македонија „Лесја…