(Видео) Петар кој ја насмеа Македонија стана познат – Има симпатија, а најмногу се кapa со сестра му, одговара на 90 прашања

t

Петар е детето кое ја насмеа македонската јавност која го запозна како вљубеник во природата, но и противник на изборот на грашокот како ручек за планинари.

Сега Петар кој е име познато во речиси секое семејство во Македонија ја продолжува својата кариера со настап на 90 секунди со Стефанатор.

Погледнете ги и овие урнебесни одговори на Петар:

Ова е оригиналното видео:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Апел за помош: Да му помогнеме на…

Почитувани пријатели,ова е мојот син Петар има…

(Фото+Видео) Се бараше во јама до 70…

Се уште се бара исчезнатиот Петар Џобоски,…

(Видео) Петар кој ја насмеа Македонија стана…

Петар е детето кое ја насмеа македонската…