(Видео) Свирежи за Пендаровски, Груби и Бочварски: Сред Свети Спас народот грмеше “предавници”!

t

За време на церемонијата по повод 150 годишнината од раѓањето на Гоце Делчев, насобраната толпа пред црквата Свети Спас ги исвире Пендаровски, Груби и Бочварски.

Народот грмеше : “ПРЕДАВНИЦИ”

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Сиљановска си се однесува како по…

Нашата претседателка налик на Бајден, сите државници…

(Хит Видео) Вучиќ на ТикТок објави разговор…

На социјалната мрежа веќе го следеа повеќе…

(Урнебесно видео) Левица Аеродром се исмеваат со…

Левица во посета на новите капитални инвестиции…

(Видео) Возбудлив говор на Урсула во ЕУ…

За време на говорот на Урсула Фон…

(Видео) МВР со апел до граѓаните: Ако…

МВР апелира до граѓаните, доколку било кој…