(Видео) Се напил па претепал таксист: Ноќна драма во Белград

t

Мажот М.Р. бил уапсен под сомнение дека брутално претепал таксист во близина на пазарот Калениќ, во Белгард, јавуваат белградските медиуми.

Како што се дознава, осомничениот нападнал таксист на улицата Ивана Ѓаје во видно алкохолизирана состојба.

На социјалните мрежи синоќа се појави видео од бруталното претепување на таксист во близина на пазарот Калениќ во Белград.

https://www.instagram.com/p/CZ8uDRbA6DI/

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ХОРОР: Девојче силувано во училиште во Белград!…

Го вклучив нејзиниот мобилен телефон и почнав…

ХОРОР вести: Пронајдено девојче пред умирање, татко…

Хорор вести пристигнуваат денеска од Белград, каде…

Ако влеземе во ЕУ Македонија ќе биде…

Ако влеземе во ЕУ Македонија повторно ќе…

Бугари запреле автобус во Белград и го…

Белградската полиција уапси четворица бугарски државјани под…

Вучиќ планира до 20 октомври да отвори…

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, утрово со…