(Видео) Се напил па претепал таксист: Ноќна драма во Белград

t

Мажот М.Р. бил уапсен под сомнение дека брутално претепал таксист во близина на пазарот Калениќ, во Белгард, јавуваат белградските медиуми.

Како што се дознава, осомничениот нападнал таксист на улицата Ивана Ѓаје во видно алкохолизирана состојба.


На социјалните мрежи синоќа се појави видео од бруталното претепување на таксист во близина на пазарот Калениќ во Белград.

https://www.instagram.com/p/CZ8uDRbA6DI/

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Нови дојави за бомби во Белград: На…

Три трговски центри, четири студентски домови, Музејот…

Болна работа: Мајка си го фрлила синот…

Мајка си го фрлила петгодишниот син од…

Врие од полиција: Дојава за бомба во…

Трговскиот центар „Рајичева“ и музејот „Цептер“ на…

Хаос во Белград: Дојава за бомба во…

Во Зоолошката градина во Белград денеска доцна…

Македонски државјанин се поли со бензин и…

Нешто пред 13 часот маж се запали…