(Видео) Се урна мал авион во сред населено место во Колумбија

t

Мал авион се урна во населено место во Кали, Колумбија. За среќа нема повредени случајни минувачи.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Турција се подготвува за првиот лет на…

Анкара – Турција се подготвува да ја заврши…

Како на филм: Украински пилот пребегна во…

Пилотот веќе се наоѓа на руска територија…

ПАНИКА ВО АВИОНОТ НА ВИЗЕР ОД БЕЛГРАД…

Патниците од Белград кои полетаа од аеродромот…

Колумбија го избрка израелскиот амбасадор од земјата

Колумбија го избрка израелскиот амбасадор од земјата…

(Видео) Се урна мал авион во сред…

Мал авион се урна во населено место…