(Видео) Следете во живо: Новогодишна прослава на плоштад „Македонија“ во организација на град Скопје

t

Проселедете ја во живо новогодишната програма на плоштадот „Македонија“ во центарот на град Скопје. Прославата ја организираше град Скопје.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Рекордна посета на Зоолошката градина за овој…

Зоолошката градина во Скопје денес ја посетија…

Арсовска: Се решава проблемот со јавниот превоз…

Во врска со проблемите со јавниот превоз…

Координирана вандалска акција? За една вечер запалени…

Десетина контејнери се запалени вечерва на булеварот…

(Фото галерија) Скопје и годинава на традиционален…

Православните верници ширум Македонија и во Скопје…

Акција на МВР во Скопје: Пронајдена дрога,…

Полициски службеници од СВР Скопје – Единица…