(Видео) Следете во живо: Прес конференција на директорот на Ј.П Градски паркинг, Бојан Христовски

t

Следете ја во живо прес конференцијата на директорот на Ј.П Градски паркинг- Скопје, Бојан Христовски.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Голема крводарителска акција во просториите на Град…

Голем број граѓани, меѓу кои и вработени…

Викендов нестабилно време со дожд, грмежи и…

Времето денеска ќе биде променливо облачно и…

Градски паркинг со санкции за 122 непрописно…

Во текот на изминатата недела (18.05 –…

Делови од повеќе скопски општини денеска без…

Од ЕВН известуваат дека поради технички зафати…

Резерват во Швајцарија нов дом за две…

Двете мечки од скопската зоолошка, отпатуваа во…