(Видео) Тепачка во КАМ

t

Во маркетот на „КАМ“ во Дебар Маало се случил физички инцидент, кога еден од купувачите го нападнал вработениот, како што објави „А1он“.

Случајот бил пријавен во полиција, по што се работи на негово расчистување, а тепачката наводно настанала откако касиерот побарал од купувачот да стави заштитна маска.

Инцидентот се случил околу 17 часот, а бил пријавен во полиција по 22 часот, откако затворил маркетот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Апасиев: Ој бе, легнете си со жените:…

Нов статус на пратеникот и лидер на…

(Фото) Путин потпиша декрети за признавање на…

Путин потпиша декрети за признавање на окупираните…

Бајден: Иан можно е да биде најсмртоносниот…

Тој рече дека бројките се уште не…

Гутереш: Нема место за анексии во современиот…

Рускиот претседател Владимир Путин утре ќе иницира…

(Видео) Автомобил се движи ,,рикверц” на патот…

На Фејсбук страницата на Гласот на Америка…