(Видео) ТЕШКА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА ВО АЕРОДРОМ!

t

Тешка сообраќајна несреќа се случи предмалку на булеварот “Србија” во Аеродром, јавуваат читатели на Инфомакс.

Сообраќајната несреќа се случила пред бензинската пумпа “Лукоил”, како што велат вработените во бензинската, поради преголема брзина на движење на возачот.

Според првичните информации во несреќата е повредено едно лице.

ЛИНК од видеото

Детали очекувајте во текот на вечерта.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Доставувач нападнат со нож и ограбен во…

Доставувач бил нападнат на подрачјето на скопски…

Мојсоска: Левица е втора партија во Кисела…

Левица веќе се наметнува како втора партија…

Петков им изрази сочувство на роднините на…

„Автомобилот со кој вечерва одевме за Варна…

Скопјанец искршил стакла на банка во Аеродром

Вчера во 09:50 часот на подрачјето на…

Левица ги исклучи од членство Бранко Ристов…

Ја информираме јавноста дека Левица го суспендира…