(Видео) „Што направи бе, ја уби мајка ми“ – шест повредени во сообраќајка во Кисела Вода

t

Тешка сообраќајна несреќа се случи на булеварот „Борис Трајковски“, вчеравечер околу 22 часот. Според првичните информации има тешко повредени, дошла и Брза помош. Од снимките се слуша гласно викање, плачење и навреди.

„Што направи бе, ја уби мајка ми.. Мајка ми ја уби…Колку возиш, колку возиш п**а ти ма**р. Што направи?“, се слуша од видеото.

Извор: Скопје 1

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Син му ја уби Данка, а тој…

Срѓан Јанковиќ (50), работник во Јавното претпријатие…

На прилепски газда му избегале работниците од…

На 07.04.2024 го 21:57часот во Полициската станица…

Нов инцидент на фудбал викендов: Фудбалер на…

Фудбалскиот натпревар помеѓу Тиквеш 1930 и Брера…

Маж од Дебар заврши во притвор оти…

Триесет и едногодишен маж од Дебар заврши…

ДРАМА ВО СЕЛОТО ЗЛОТ ПО УБИСТВОТО НА…

Инспектори на Управата за криминалистичка полиција (УКП)…