(Видео) Љубовта нema граници: Стружанец со кран дојде до саканата за да ја запpoси

t

Со кран, воздушно до саканата личност за да ја запроси, објави порталот Охрид 1.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Скапо запросување: Марта го чинеше Хрватот “ѓавол…

Иако некои луѓе го претпочитаат „класичниот“ начин…

(Видео) Позитива на денот: Двајца членови на…

И покрај сите непријатни случки денеска на…

(Видео) Љубовта нema граници: Стружанец со кран…

Со кран, воздушно до саканата личност за…