(Видео) „Tри е подобро од еден, а шест е подобро од три“: Уште еден „бисер“ на 3aeв од Тирана

t

Уште едно урнбеесно видео со поранешниот премиер Зоран Заев на состанокот со „Отворен Балкан“.

По „славното“ видео со Ковачевски сега стигна ново во кое Заев удира „тешка математика“.

Погледнете:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Се очекува да ја престигнеме Србија: Македонија…

Македонија е втора земја во регионот според…

„Волстрит џурнал”: Вучиќ и Путин сакаат да…

Додека сите очи се вперени во Украина,…

Зеленски денеска пристигнува во Тирана

Денеска во Тирана ќе се одржи Самит…

Османи: Косово станува центар за иновации во…

Претседателката Вјоса Османи на свеченоста во Технолошкиот…

Фон дер Лајен многу сака Балканот и…

Претседателката на Европската комисија, Урсула фон дер…