(Видео) „Tри е подобро од еден, а шест е подобро од три“: Уште еден „бисер“ на 3aeв од Тирана

t

Уште едно урнбеесно видео со поранешниот премиер Зоран Заев на состанокот со „Отворен Балкан“.

По „славното“ видео со Ковачевски сега стигна ново во кое Заев удира „тешка математика“.

Погледнете:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Во живо) Конфликт на Балканот е неизбежен…

Изјавите на Русија и Западот се максимални…

Зеленски: Балканот да започне “курс за независност…

Украинскиот претседател Володимир Зеленски ги повика земјите…

Пахор: Со влез во ЕУ ќе се…

Единствен начин да се спречи поделбата на…

(Видео) Пендаровски: Да внимаваме на “малигните актери”…

Претседателот на Република Македонија, Стево Пендаровски преку…

Ѓукановиќ: Националисти бараат прекројување на границите на…

Денес, националистите повторно се обидуваат да ја…