ВОНРЕДНИ ТЕШКИ МУАБЕТИ СО ДИРЕКТОРКАТА НА КХС КОСАНА МАЗНЕВА

t

Следете ја утрешната вонредна епизода на ТЕШКИ МУАБЕТИ заедно со уредникот на Инфомакс, Александар Митовски, Милош Милошевски и директорката на ЈП Комунална хигиена Скопје, Косана Николиќ-Мазнева.

Детали за почетокот на емисијата ќе објавиме во текот на утрешниот ден.

Не пропуштајте!

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Неправилно одлагање отпад во седум скопски општини…

Како што информираат од претпријатието ЈП Комунална…