(Во живо) Мрежа-тема: Клинички центар – Гостин поранешниот министер за здравство, Никола Тодоров

t

Следете ја денешната епизода на МРЕЖА во која зборуваме за новиот клинички центар кој Скопје и Македонија го чекаат уште од 2014 година.

Гостин во денешната епизода на Мрежа е поранешниот министер за здравство, Никола Тодоров.

Следете ја емисијата во живо во продолжение:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Пукање во центарот на Куманово

Престрелка попладнево се случила во центарот на…

Разоткриени израелски шпиони во Иран

Борците на Исламскиот џихад заплениле сервери со…

Дел од општина Центар без вода

Без вода денеска од 9 часот ќе…

(Видео) Арсовска: Реконструирана улицата “Славејко Арсов” во…

Градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска, на…

Maж се обидел да силува девојче во…

Maж се обидел да силува девојче во…