(Во живо) Ова е причината зошто Мицкоски избега од прашањето за Палевски! – со години биле пријатели, требало да биде дел од ИК на ВМРО-ДПМНЕ

t

Во најновото издание на Сајбер Команда со Филип Петровски ќе ја дознаете вистинската причина поради која Христијан Мицкоски побегна од камерата на Инфомакс и од прашањето колку пати во својот живот се среќавал со актуелниот претседател на ВМРО-ДПМНЕ.

Имено како што открива Петровски двајцата биле пријатели од поодамна и заедно политички дејствувале.

За да ја дознаете целата вистина од плодната соработка помеѓу двајцата погледнете го најновото издание на Сајбер Команда кое во моментов се емитува во живо на Инфомакс:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Ова е местото каде што е усмртена…

Според известувачите на „Блиц“ од местото на…

Први ФОТОГРАФИИ од депонијата каде што МОНСТРУМИТЕ…

Осомничените за убиството на девојченцето од Бор,…

Во недела е Благовец, дознајте што што…

Празникот Свето Благовештение се вбројува во постојаните…

Молчеле со денови, но ги издадоа трагите…

Двајца работници во српски „Водовод“, го фрлиле…

Велешанец избегал од затвор и ја претепал…

Вчера во 21.30 часот во Велес, полициски…