Групна тепачка пред угостителски објект во Аеродром

t

Групна тепачка се случила вчеравечер пред угостителски објект во Аеродром, информира МВР.

-На 19.11.2023 во 01.07 часот во СВР Скопје било пријавено дека пред угостителски објект на подрачјето на Аеродром, К.Н.(24), С.Н.(48), Д.Н.(44) и Н.С.(19), сите од Скопје, биле физички нападнати од неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, стои во билтенот на МВР.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Пронајдена дрога, приведени две лица во Кавадарци

Претрес во Кавадарци, пронајдена дрога, приведени две…

ПРЕГАЗЕНО Е ДЕВОЈЧЕ: Детали од сообраќајката вечерва…

 Малолетно девојче е удрено вечерва од возило…

30-дневен притвор за возачот на Палчо!

Судија на претходна постапка од Основниот кривичен…

ПРЕТЕПАН ЗАТВОРЕНИК во Идризово

На 06.12.2023 во 16.00 часот во СВР…

Народот го нокаутираше Мицкоски: “ГНАСЕН ЧОВЕК, КАКО…

Македонскиот народ не е ниту неук, ниту…