Детали за сообраќајната несреќа во Аеродром: За среќа нема повредени

t

Нема повредени во сообраќајната несреќа која се случи вечерва во Аеродром, информираат од МВР.

– На 23.11.2023 во 20:03 часот добиена е пријава дека на бул.3-та Македонска Бригада возило Форд со скопски таблички, управувано од Г.В. (39) се превртело. До сега нема пријавено повредени лица. Увидот е во тек, велат од МВР.

Во продолжение погледнете како изгледаше несреќата.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПРЕГАЗЕНО Е ДЕВОЈЧЕ: Детали од сообраќајката вечерва…

 Малолетно девојче е удрено вечерва од возило…

Поради снег откажани десетици летови од Амстердам

Десетици летови од аеродромот Схипхол во Амстердам…

Русија ја презема контролата над големиот аеродром…

Претседателскиот декрет ги префрли акциите на Аеродромот…

Детали за сообраќајната несреќа во Аеродром: За…

Нема повредени во сообраќајната несреќа која се…

(Фото) Тешка сообраќајна несреќа во Аеродром: Возило…

Тешка сообраќајка се случи вечерва на улицата…