Димитров: Ми падна паричето! Мислете му ја!

t

Вицепремиерот за европски прашања во заминување, Никола Димитров, на социјалните мрежи објави дека вечерва, на Стара нова година, токму кај него се паднала паричката од погачата.

„Ми падна паричето! Мислете му ја“, порача Димитров во својата објава

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Димитров побарал aпaнaжа: Живеам од плата, не…

Од министрите и замениците министри кои не…

Димитров удpи по Ковачевски на Фејсбук: Салама…

Никола Димитров, поранешниот вицепремиер за евроинтеграции, денеска…

И Димитров yдpи по Маричиќ: He е…

Поранешниот министер за надворешни работи и доскорешен…

Moeто пpeдупредување стана реалност: Си ги ослабнавме…

Поранешниот вицепремиер за евронитеграции, Никола Димитров изрази…

Димитров: Ми падна паричето! Мислете му ја!

Вицепремиерот за европски прашања во заминување, Никола…