Доживотно без членарина за сите кредитни картички – Стопанска банка а.д. Битола со посебна промоција во месецот на жената

t

Доживотно без членарина за сите кредитни картички – Стопанска банка а.д. Битола со посебна промоција во месецот на жената .

Почнувајќи од 01.03.2022 година до 31.03.2022 година, за сите жени кои ќе аплицираат за некоја од кредитните картички во Стопанска банка а.д. Битола, банката промотивно нуди поволност доживотно да бидат ослободени од годишна членарина.

Промоцијата се однесува на сите жени, постоечки или нови клиентки кои ги исполнуваат условите за добивање на нова кредитна картичка. Апликацијата за кредитна картичка може да се поднесе во било која од експозитурите на Стопанска банка а.д. Битола низ државата.

Сите останати услови на кредитните картички, согласно изборот на картичка остануваат непроменети. Повеќе детали за истите може да најдете на линковите во прилог.

MASTERCARD CREDIT
VISA CLASSIC
VISA GOLD

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

БРАВО! 13-годишниот Дарјан Мирчевски освои златен медал…

13-годишниот Дарјан Мирчевски од Скопје освои златен…

Левица: Нови задолжувања од 548 милиони евра,…

Новата министерка за финансии, Гордана Димитриеска Кочоска,…

Хаос во цел свет: Откажани се летови,…

Голем број компании, банки, медиуми и авиокомпании…

Градоначалникот на Струмица заврши на инфузија, вдишал…

Струмичкиот градоначалник, Костадин Костадинов, вчера завршил на…

Вучиќ го пречека Шолц во палатата „Србија„:…

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, во Палатата…