Објавено на:

Драма во Комплекс клиники “Мајка Тереза”: Две пацинтки “се фатиле за коса”

t

На 04.07.2022 во 10:20 часот во Полициската станица Центар било пријавено дека во Комплекс клиники „Мајка Тереза“, поради меѓусебно недоразбирање, бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу Г.А.(43) и Е.Љ.(29).

Двете се скопјанки кои биле пациентки во клиниката.

По документирање на случајот ќе следат соодветни поднесоци.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Хорор: Син осомничен дека ја убил сопствената…

74-годишна жена е пронајдена почината во нејзиниот…

Странски платеници во Украина учествуваа во крвава…

Странски борци на забава во пијана состојба…

Жена нападната во Чаир од сопругот, свекрвата…

Денеска (06.11.2023) во 01.00 часот во СВР…

Се степале двајца соседи во Аеродром

Двајца повозрасни соседи, во вторникот физички се…

Хорор во Германија: 14-годишник избоде и уби…

Седумгодишно момче почина откако наводно било избодено…