Драма во Комплекс клиники „Мајка Тереза“, се cтeпале две колешки

t

На 29.12.2021 во 23.00 часот во СВР Скопје, Д.Д.(46) од Скопје пријавила дека околу 13.30 часот, додека била на своето работно место во Комплекс клиники „Мајка Тереза“, била физички нападната од нејзина колешка Л.С.(51) од с.Бујковци. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Малолетници нападнале врсник во битолско

На 30.10.2022 во 01:00 часот А.Т.(40) од…

Како да живееме во племе: Скопјанец му…

Пензионер се заканувал со секира кон сограѓанин,…

(Видео) Апасиев им ја зема “флашката” од…

На отварање на македонскиот клуб во Благоевград…

Пендаровски го осуди нападот врз новинарот Зоран…

„Нajостро го осудувам нападот врз новинарот Зоран…

Каде живееме?! Тројца насилници нападнале маж и…

36-годишна жителка на Тетово вчера пријавила дека…