Жена нападната во Чаир од сопругот, свекрвата и золвата!

t

Денеска (06.11.2023) во 01.00 часот во СВР Скопје, 38 – годишна жена пријавила дека на 05.11.2023 околу 19.30 часот во домот на подрачјето на Чаир била физички нападната од нејзините сопруг А.И.(46), свекрва С.И.(71) и золва А.И.(43), сите од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Жена нападната во Чаир од сопругот, свекрвата…

Денеска (06.11.2023) во 01.00 часот во СВР…

Хорор во Германија: 14-годишник избоде и уби…

Седумгодишно момче почина откако наводно било избодено…

Двајца насилници влегле во домот на 47-годишна…

Денеска (20.10.2023) во 02:05 часот во СВР…

Кривична пријава за насилник од Битола, одреден…

Криминалистичката полиција при СВР Битола до Основното…

Националната мрежа против насилство до JO: Најстрога…

Националната мрежа против насилство врз жени и…