Изгоре уште еден автомобил, за среќа нема поврeдени

t

На 01.02.2022 во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Ферид Мурат“ на подрачјето на Чаир настанал пожар во патничко возило „фолксваген голф“, со скопски регистарски ознаки, сопственост на В.М.(60) од с.Копаница, скопско.

Повредни лица нема.

Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Пожар зад Универзална сала

Пожар избувна предмалку во куќа на улицата…

Изгоре угостителски објект на државниот правобранител Речи…

Пожар рано изутринава избувна во угостителски објект…

(Видео) За влакно избегната трагедија: Жена излетала…

За влакно избегната трагедија откако млада жена…

(Фото) Голем пожар над Кондово!

Голем пожар гори над Кондово. Пожарот е…

Пожар во Нови Сад: Пожарникарите се борат…

Попладнево на улицата „Фрушкогорска“ во Нови Сад…