Интервју со Никола Тодоров: Следете МРЕЖА вечерва во 20 часот!

t

Следете ја денешната епизода на МРЕЖА во која ја расплетуваме мрежата околу новиот клинички центар кој требаше да се изгради во Скопје.

Гостин во денешната епизода на МРЕЖА е поранешниот министер за здравство, Никола Тодоров.

Емисијата може да ја следите на официјалните Фејсбук и You Tube канали на Инфомакс.

Почнуваме во 20 часот, не пропуштајте!

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Пукање во центарот на Куманово

Престрелка попладнево се случила во центарот на…

Разоткриени израелски шпиони во Иран

Борците на Исламскиот џихад заплениле сервери со…

Дел од општина Центар без вода

Без вода денеска од 9 часот ќе…

(Видео) Арсовска: Реконструирана улицата “Славејко Арсов” во…

Градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска, на…

Maж се обидел да силува девојче во…

Maж се обидел да силува девојче во…