ИНФОМАКС ВО ЖИВО ОД СОБРАНИЕ! Хаос на седницата за измени на Деловникот!

t

Следете ја седницата за измени на Деловникот за работа на Собранието во живо на Инфомакс.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Огласи на албански јазик за новите згради…

„Никнуваат“ нови згради но и огласи на…

Ванковска: Сè ни одземаа, освен душата –…

Претседателскиот кандидат Билјана Ванковска, поддржана од партијата…

Ана Брнабиќ избрана за претседател на Народното…

По тридневна расправа за избор на претседател…

Костовски од Бутел потрошил, речиси, 27 000…

Костовски од Бутел потрошил, речиси, 27 000…

Неофицијално, ова се носителите на Левица

На социјалните мрежи се објавени неофицијалните носители…