Исчезнат е Стојан Трајановски, пријавете доколку го забележите

t

Од четвртокот е исчезнат Стојан Трајановски, се бара помош од граѓаните доколк некој го забележи да се јави на бројот во продолжение:

– Ве молам споделувајте, исчезнат е човеков уште од четвртокот од 15h – Стојан Трајановски домаќинот на манастирот, кај Пчиња што се влива во Вардар и манастирот Св. Мала Богородица – Стојанов мост. Ве молам ако имате некоја информација јавете се.

072216631 Сара – напиша на Фејсбук Сара Трајановска.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Скопјанецот Аднан е исчезнат скоро два месеци:…

Скоро два месеци е исчезнат скопјанецот Аднан…

Исчезнат е Добре, да помогнеме да се…

Добре Лазевски, утрината во 8 часот излегол…

Исчезна момче од Марино, семејството бара информации…

Исчезнат е Филип Додевски од Марино. Неговото…

(Видео) Се појави нова снимка со која…

Вечерва на социјалните мрежи се појави зумирана…

Кина coбори тајвански лoвeц? – Исчезна Ф-16…

Воздухопловните сили на Тајван изгубија контакт со…