Исчезна 14-годишната Ринеса: Ако имате било каква информација јавете се

t

Новинарот Фуркан Салиу, објави дека е исчезнато 14 годишно Ринеса, како и дека од четвртокот не е вратна дома, а објави и нејзина фотографија.

„Исчезна 14 годишната Ринеса. Од четврток не е вратена дома. За било каква информација ве молам јавете се на: 070 891 246 и 071 374 091“, пишува Салиу на својот фејсбук профил.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Претседателката Сиљановска Давкова ќе ги прими поглаварите…

Претседателката Гордана Сиљановска Давкова денеска ќе ги…

15-годишно девојче и нејзиното бебе исчезнаа во…

15 годишно девојче и нејзиното бебе се…

Втор ден потрага по малата Данка –…

Од вчера во тек е потрагата по…

Се огласи таткото на исчезнатата Данка: „Злато…

На социјалната мрежа Фејсбук се огласи Милош…

Пронајдена марихуана кај девојче во средно училиште…

Осумнаесетгодишно девојче било приведено откако кај нејзе…