Објавено на:

Карлеуша ја шokираше јавноста со оваа изјава за Тошиќ

t

Пејачката Јелена Карлеуша вчера го пријавила сопругот Душко Тошиќ за семејно насилство. На Душко му е забрането да и се приближува на пејачот во траење од 48 часа.

Пејачката исто така, ја шокираше јавноста кога раскажала како сопругот Душко Тошиќ ја прашал како може да пее по 30-тата година, на што пејачката имала бурен одговор:

– Не сум фудбалер, па имам рок на траење – изјави тогаш Јелена.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Во живо) Конфликт на Балканот е неизбежен…

Изјавите на Русија и Западот се максимални…

Зеленски: Балканот да започне “курс за независност…

Украинскиот претседател Володимир Зеленски ги повика земјите…

Пахор: Со влез во ЕУ ќе се…

Единствен начин да се спречи поделбата на…

(Видео) Пендаровски: Да внимаваме на “малигните актери”…

Претседателот на Република Македонија, Стево Пендаровски преку…

Ѓукановиќ: Националисти бараат прекројување на границите на…

Денес, националистите повторно се обидуваат да ја…