Каролина има нова фризура и наздрави за остварените соништа

t

Поп -ѕвездата Каролина Гочева пред полноќ објави нова фотографија како честитка за своите фанови пред дочекот на Новата Година. Со нова фризура и едноставен имиџ, поп-ѕвездата и овој пат го привлече вниманието.

“Cheers за остварени соништа и нови надежи“, напиша Каролина, која овие две години заради пандемијата не беше многу активна на музичкаата сцена. Конечно изминатиов перод објви две песни

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Напладне продолжува седницата за изборот на новата…

Денеска во 12 часот ќе продолжи седницата…

Пуштена во оптек новата монета од две…

По повод 20-годишнината од еврото и почетокот…

Каролина има нова фризура и наздрави за…

Поп -ѕвездата Каролина Гочева пред полноќ објави…